PROJE ve REFERANSLAR

KONUT

Mürsel Uluç  - ORAN - ANKARA 
1.jpg2.jpg

Ankara Oran’da,  2500 m2 yapı alanına sahip, 12 daireli , kapalı garajlı özel lüks konut inşaatı.

 


İncek - GÖLBAŞI - ANKARA
3.jpg4.jpg

Ankara, Gölbaşı, İncek’te 7,800 m2 arsa üzerinde beheri 450 m2 büyüklüğünde 4 adet villa inşaatı . Özel bahçe tanzimi, yüzme havuzu, otomatik sulama tesisatı,  sondaj ve arıtma tesisatı, kapalı garajı, açık otoparkları ve terasları olan lüks villa inşaatlarıdır.


Paşalimanı - ÇEŞME - İZMİR
5.jpg6.jpg

İzmir, Çeşme, Paşalimanında, 3,600 m2  arsa üzerinde 6 villadan oluşan lüks bir sitedir. Beher villa 360 m2 büyüklükte üçer katlı olup, betonarme karkas, kaloriferli, yüzme havuzlu, özel bahçe tanzimli , deniz kenarında yapılan lüks villa inşaatlarıdır.


Mahatma Gandhi - G.O.P. - ANKARA
7.jpg8.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Mahatma Gandi Caddesi.232. üzerinde 8 katlı, 12 daireden oluşan, 3000 m2 büyüklükte, asansörlü, döşemeden ısıtmalı, en alt katta yüzme havuzu, saunası, aletli jimnastik salonu bulunan, betonarme karkas, lüks apartman inşaatı.


Reşit Galip 132 - G.O.P. - ANKARA
9.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Reşit Galip Caddesi 132 numara üzerinde 5 katlı , toplam 2200 m2  lik, 8 daireden oluşan, asansörlü, döşemeden ısıtmalı, betonarme, lüks apartman inşaatı.


Reşit Galip 130 - G.O.P. - ANKARA
10.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Reşit Galip Caddesi  üzerinde 1 bahçe katı, 1 zemin kat, 1 normal kat ve 1 dubleks kattan oluşan 4 katlı toplam 1800 m2 lik 7 daireli, döşemeden ısıtmalı, betonarme,apartman inşaatı


Reşit Galip 128 - G.O.P. - ANKARA
11.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Reşit Galip Caddesi üzerinde 1 bahçe katı, 1 zemin kat, 1 normal kat ve 1 dubleks kattan oluşan 4 katlı toplam 2200 m2 lik 8 daireli, döşemeden ısıtmalı, betonarme,apartman inşaatı.


Reşit Galip 126 - G.O.P. - ANKARA
12.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Reşit Galip Caddesi üzerinde 1 bahçe katı, 1 zemin kat, 1 normal kat ve 1 dubleks kattan oluşan 4 katlı toplam 2200 m2 lik 8 daireli, döşemeden ısıtmalı, betonarme,apartman inşaatı.


Hoşdere - ÇANKAYA - ANKARA
13.jpg

Ankara, Çankaya’da  Hoşdere Caddesi üzerinde 2 bodrum ve 5 normal kattan ibaret, 7 katlı, 2 adet ikişer katlı mağaza ve 10 adet daireden oluşan 2200 m2 lik bir apartman inşaatıdır.


Willy Brandt - ÇANKAYA - ANKARA
14.jpg14a.jpg

Ankara, Çankaya’da Willy Brandt Sokak  üzerinde, bir bodrum ve 4 normal kattan ibaret, betonarme karkas, kapalı garajlı, asansörlü ve kaloriferli toplam 4200 m2 lik bir apartman inşaatıdır.


Piyade - ÇANKAYA - ANKARA
15.jpg

Ankara, Çankaya, Piyade Sokak üzerinde 7 katlı ve 25 daireli bir apartman inşaatıdır. Bu binanın inşaat alanı 3850 m2 dir.


Güzeltan - MALTEPE - ANKARA  

Ankara, Maltepe, Güzaltan Sokak’da  5 katlı ve 10 daireli bir apartman inşaatıdır. Bu binanın toplam inşaat alanı 1850 m2 dir.


Onur - MALTEPE - ANKARA  

Ankara, Maltepe, Onur Sokak’da bir bodrum, bir zemin ve 4 normal kattan ibaret 13 daire  ve depolu 4 dükkandan oluşan betonarme karkas  bir apartman inşaatıdır. Toplam inşaat sahası 1700 m2 dir.


Kuveyt - KAVAKLIDERE - ANKARA  

Ankara, Kavaklıdere, Kuveyt Caddesi’nde bir bodrum ve 5 kattan ibaret betonarme karkas bir apartman inşaatıdır. Bu binada 14 daire bulunmaktadır ve binanın toplam inşaat sahası 2200 m2 dir.


Süleyman Bey - MALTEPE - ANKARA  

Ankara, Maltepe, Süleyman Bey Sokak’da 6 katlı betonarme karkas bir apartman inşaatıdır. Bu binada 14 daire bulunmaktadır ve binanın toplam inşaat sahası 2200 m2 dir.


Karyağdı - ÇANKAYA - ANKARA  

Ankara, Çankaya, Karyağdı Sokak’da Rus sefareti yakınında, toplam 3800 m2 lik betonarme karkas bir inşaattır. Bu binada 6 adet dükkan ve 20 adet daire bulunmaktadır.


Cinnah - ÇANKAYA - ANKARA  

Ankara, Çankaya, Cinnah Caddesi üzerinde, bir bodrum, bir zemin ve üç normal kattan ibaret ve toplam 1250 m2 lik bir bina inşaatıdır. Bu binada bir mağaza ve 5 adet daire bulunmaktadır.

BÜYÜKELÇİLİK

MALEZYA BÜYÜKELÇİLİĞİ - ANKARA
1.jpg2.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Mahatma Gandi Caddesi 58 numara üzerinde 4 katlı, 1500 m2 büyüklükte, kapalı garajlı, asansörlü, kaloriferli, jeneratörlü, betonarme karkas, büyükelçilik binası olarak yapılmış ve halen MALEZYA Büyükelçiliği olarak kullanılmaktadır.


BELÇİKA BÜYÜKELÇİLİĞİ - ANKARA
belcika2.jpg3.jpg4.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Mahatma Gandi Caddesi 55 numara üzerinde 5katlı,1800 m2 büyüklükte, kapalı garajlı, asansörlü, kaloriferli, jeneratörlü, betonarme karkas, büyükelçilik binası olarak yapılmış ve halen BELÇİKA Büyükelçiliği olarak kullanılmaktadır.

OFİS ve İŞYERİ

Reşit Galip - G.O.P. - ANKARA
1.jpg2.jpg

Ankara, Gazi Osman Paşa, Reşit Galip Caddesi üzerinde 18 katlı kapalı garajlı, spor merkezli, lokantalı, kafeteryalı, 56 adet apart daireli 14,000 m2 inşaat büyüklüğüne sahip yapının plan ve projeleri ile birlikte kaba inşaatının bir kısmı yapılmıştır.


Tunalı Hilmi - KAVAKLIDERE - ANKARA
3.jpg4.jpg

Ankara, Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde, 1 kapalı otopark katı, 3 çarşı katı ve 5 büro katından oluşan 9 katlı, 58 mağazadan ve 20 bürodan oluşan, betonarme karkas, asansörlü işhanı inşaatıdır. Bu binanın inşaat sahası 6200 m2 dir.


Turgut Özal - İSKİTLER - ANKARA
5.jpg6.jpg

Ankara’da Sanayi Çarşısı, İskitler Caddesi üzerinde bir bodrum, bir zemin, bir asma kat ve 7 normal kattan ibaret 10 katlı, betonarme karkas, kaloriferli ve asansörlü büro ve işhanı binası olup,toplam inşaat sahası 5100 m2 dir.

FABRİKA

AYTEMİZLER TEKSTİL FABRİKASI
1.jpg2.jpg

Ankara, Sincan’da iki katlı, betonarme, kirişsiz döşemeli, bütün akslarda kreyn tesisatı olan toplam 6600 m2 lik iplik ve kumaş boyama, dokuma, kesme, yıkama ve ütüleme tesisleri olan, asansörlü, kaloriferli, buhar tesisatlı tekstil fabrikasıdır. 12 ay gibi bir zamanda tamamlanıp işletmeye açılmıştır.


AYTEMİZLER DOKUMA FABRİKASI
3.jpg

Ankara, Sincan’ da 3 katlı toplam 4200 m2 lik betonarme, dokuma, ütüleme, model kesme ve ambalajlama işlerinin yapıldığı tekstil fabrikası inşaatıdır. Bu binalarla beraber enerji nakil hattı, trafo binaları, beton park sahaları ve kanalizasyon tesisatları da yapılmış olup, 12 ay gibi bir zamanda tamamlanıp işletmeye açılmıştır.


TOFAŞ OTOMOBİL ve AĞIR BAKIM TESİSLERİ
4.jpg5.jpg

Tofaş Oto Ticaret A.Ş. ve Ormak A.Ş. ne ait 22.000 m2 büyüklüğünde 2 katlı, Genel Müdürlük, Oto Pazarlama, bakım onarım tesisleri, yedek parça depoları, tüm saha ve tesisat işlerini kapsayan komple tesis inşaatı.
                        


TUZCUOĞLU NAKLİYAT TESİSLERİ ANKARA  

Tuzcuoğlu  nakliyat firmasının Balgat tesislerinde büro binası, depo, ısıtma merkezi, istinat duvarı, prefabrik depo binası temelleri, beton yol ve saha işleri inşaatı


EMTAŞ ELEKTRİK MOTORLARI FABRİKASI   Emtaş Elektrik Motorları Fabrikasının çelik konstrüksiyon binasının yapılması, ısı santrali, idari bina, yol ısıtma, telefon,su, elektrik tesisatının yapılması işleri

 


KERESTECİLER KOOPERATİFİ - İSTANBUL
 İstanbul Edirnekapı da Keresteciler kooperatifi için yapılan 280 adet 2 katlı mağazadan oluşan ve tüm saha içi işleri kapsayan tesis inşaatı.

PROJE HİZMETLERİ

GÖKKUŞAĞI REKREASYON ALANI - ANKARA
gokkusagi.jpggokkusagi2.jpg.jpg

Eskişehir Yolu Milli Kütüphane önü alt geçit üzerindeki 340 metre uzunluğunda 20 metre genişliğindeki 7000 m2 alanın, Ankara halkının kullanımına kazandırılması amacıyla 6 adet 130 m2 teraslı kafe, 16 adet çeşitli iş kollarını barındıran büfe, yeşil alanlar, engellilerin erişimini sağlayan yürüyüş yolları, oturma ve dinlenme alanları, süs havuzları, saat kuleleri, özel aydınlatma öğeleriyle anahtar teslimi projelendirilmesi, müşavirlik ve kontrollük hizmetlerinin sağlanması işidir .


SAMANYOLU REKREASYON ALANI - ANKARA  

Ankara Gölbaşı Kepekli yolu üzerinde 40.000 m2 alanı kapsayan çeşitli iş kollarını barındıran 10 adet 750 m2                     büyüklükte galvanizli hafif çelik yapının bulunduğu, yürüyüş yollarını, yeşil alanları, oturma ve dinlenme alanlarını                 kapsayan projenin anahtar teslimi yapılması, keşif ve ihale dosyasının hazırlanması işidir.


SOKAK ÇOCUKLARI REHABİLİTASYON MERKEZİ - ANKARA 
4 (1).jpg4 (2).jpg

Ankara Macunköy’de mevcut AMATEM binası bitişiğinde 4800 m2 yapı arsası ve 13,500 m2 rekreasyon alanı üzerine inşaa edilecek her türlü teknik ve sosyal donanıma sahip, sokakta yaşayan kız ve erkek çocuklar rehabilitasyon merkezinin anahtar teslimi projelendirilmesi, keşif ve ihale dosyalarının hazırlanması işidir.

ETİ YAPI KOOPERATİFİ - ANKARA  

Ankara Etilerde Eti Yapı Kooperatifi için 6 bloktan oluşan toplam 126 dairelik inşaatın anahtar teslimi projelendirilmesi, keşif ve ihale dosyalarının hazırlanması, müşavirlik ve kontrollük hizmetlerinin sağlanması işidir. 

ASKERİ TESİSLER

A - Tipi Depo-Mahalli Kolaylıklar ve Ek İşleri İnşaatı - ERZURUM


İşveren    : M.S.B. NATO Kara ENF. Grup Başkanlığı

 


A -Tipi Depolama ve İskan Tesisleri İnşaatı - TATVAN


İşveren    : M.S.B. NATO Kara Enf. Grup Başkanlığı


C -Tipi Depo  - QRA - İdari Bina İnşaatı -         MALATYA


İşveren    : M.S.B. NATO Hava ENF. Grup Başkanlığı


I. Grup NIKE Mevzileri jeneratör Grupları İşi - İSTANBUL


İşveren    : M.S.B. NATO Kara ENF. Grup Başkanlığı


III. Grup NIKE Mevzileri jeneratör Grupları İşi - İSTANBUL


İşveren    : M.S.B. NATO Kara ENF. Grup Başkanlığı


XI. Grup NIKE Mevzileri jeneratör Grupları İşi - İSTANBUL


İşveren : M.S.B. NATO Kara ENF. Grup Başkanlığı


Her hakkı saklıdır © 2012 Baran Yapı Endüstrisi Proje ve Müş. A.Ş
Web Tasarım :AdaNET